"לא נוכל לפתור בעיות באמצעות אותה צורת חשיבה שהשתמשנו כשיצרנו אותן"
אלברט אינשטיין

גישור

למשרדנו ניסיון רב בניהול הליכי גישור בכל תחומי המשפט האזרחי לרבות סכסוכים בתוך המשפחה, סכסוכים כספיים, סכסוכים עסקיים וסכסוכים בין עובדים למעבידים.
משרדנו מלווה מגשרים ומגושרים בהליכי גישור בהם סוגיות רכושיות, כלכליות, חשבונאיות ועסקיות מורכבות, כאשר ייחודו של המשרד הינו ידע וניסיון רב בתחום החשבונאי והעסקי.
הגישור הוא הליך הקבוע בחוק לפתרון סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט, המבוסס על הסכמת הצדדים לסכסוך לנסות ולמצוא פתרון באמצעות הידברות ביניהם בסיוע מגשר ניטראלי.
הגישור אינו הליך חובה, לפיכך יכול כל צד לסכסוך המתנהל בבית המשפט לסרב לקחת חלק בהליך הגישור המוצע לו, מבלי שסירובו יעמוד לחובתו. פניה לגישור אינה חוסמת את דרכם של הצדדים לסכסוך, במידה ולא הגיעו להבנות מוסכמות, לפנות בשלב מאוחר יותר לבית המשפט.
הליכי הגישור חסויים והצדדים אינם רשאים להשתמש במידע שנאמר במסגרת הליכי הגישור, גם לא בבתי המשפט ולפיכך אינם רשאים לזמן את המגשר למסור עדות או לחשוף מידע שנמסר לו.
לכן גישור הוא האמצעי הנכון הראשון בדרך לפתרון של כל סכסוך ומחלוקת.
בסכסוך משפחתי יגשר מגשר שהוסמך לגשר בסכסוכים בתוך המשפחה.
הצדדים בגישור משפחתי יכול שיהיו: הורים וילדים, אחים, בני זוג העומדים להתגרש וכל צד אחר לסכסוך משפחתי. מטרת הגישור להביא ליישוב הסכסוך באופן שייגרם נזק מינימאלי למרקם המשפחתי, כאשר טובת הילדים ותועלתם עומדת כנר לרגלי המגשר. גישור משפחתי יגיע לסיומו המוצלח עם חתימת הצדדים על הסכם כולל ומקיף שישקף את הסכמות הצדדים בנוגע להסדרים האישיים והרכושיים, יאושר בבית המשפט ויקבל תוקף של פסק דין.
עורכת דין ורואת חשבון עדנה אשכנזי מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, חברת פורום האתיקה של מרכז הגישור בקרית אונו, נטלה חלק בהקמת הקוד האתי למגשרים ובעלת ניסיון רב בתחום הגישור המשפחתי והעסקי. עורכת דין ורואת חשבון עדנה אשכנזי ממונה על ידי בית המשפט למגשרת לרבות בתיקים בעלי אוריינטציה כלכלית/עסקית/חשבונאית.

לייעוץ ויצירת קשר השאירו פרטים או חייגו

03-6958351